kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů
O nás Realizace Sortiment Novinky Outlet Kontakty | E-shopy
Závěsná

Brokis

www.brokis.cz
Velice známá česká firma specializující se na výrobu designových svítidel. Když se skloubí umění českých sklářských mistrů s těmi nejlepšími designéry vznikají jedinečné kolekce svítidel značky Brokis. Tradiční ručně foukané sklo je základním stavebním kamenem každého výrobku, avšak zdaleka ne jediným, důmyslně jej kombinují s dalšími vytříbenými materiály, jako jsou dřevo a ručně opracovaný kov.
Brokis - Capsula
Brokis - Capsula
Brokis - Knot
Brokis - Memory
Brokis - Mona large
Brokis - Shadows XL
Brokis - Memory
Brokis - Birds
Brokis - Knot


Axo light

www.axolight.it
Je jednou z nejdynamičtějších společností navrhující a produkující osvětlení. U jejich výrobků se snoubí italská vášeň a design. Díky spolupracím s významnými návrháři Axo Light vytvořila dvě linie, které nabízejí všestranné řešení: Axo Light dekorativní linie, jež zahrnuje tak technické produkty s LED světelným zdrojem a Lightecture. Jejich charakteristickým rysem je elegantní výroba v kombinaci s důrazem na detail. Jejich hlavním cílem je ztělesnit hodnoty a emoce prostřednictvím kreativity.
Axo light - Skirt
Axo light - Aura
Axo light - Alysoid
Axo light - Alysoid
Axo light - Manto
Axo light - Cloudy
Axo light - Layers
Axo light - Bell
Axo light - Layers


Tal

www.tal.be
Belgická firma soustředící se na výrobu technických svítidel do interiéru i exteriéru. Věnují svoji pozornost především kvalitě za použití nejlepších dostupných materiálů a povrchových úprav. Samozřejmostí jsou též neustálé inovace v oblasti technologických postupů a designu.
Tal - King george
Tal - King george
Tal - Olijf
Tal - Spinola
Tal - Luzien
Tal - Vienna
Tal - Kalebas
Tal - Nuts suspended
Tal - Roban


Marset

Společnost Marset byla založena ve 40. letech ve Španělsku jako rodinný podnik, věnující se původně odlévání kovu. Postupem času se proměnila ve značku specializující se na výrobu svítidel, přičemž dodnes čerpají z desetiletí zkušeností se zpracováním materiálů. V současné době se soustředí již výhradně na dekorativní svítidla do interiéru i exteriéru, se kterými sbírá prestižní ocenění za design. V nabídce Marset najdete moderní svítidla s propracovaným designem různých materiálů.
Marset - Discoco
Marset - Djembé
Marset - Jaime
Marset - Maranga
Marset - Nolita
Marset - Piola
Marset - Piola
Marset - Pu-erh
Marset - Santorini
Marset - Santorini
Marset - MVV
Marset - Vetra


Artemide

www.artemide.com
Je jedním z globálních lídrů v odvětví rezidenčního osvětlení a high-end profesionálů. Tento přední výrobce vždy spolupracoval s nejznámějšími mezinárodními designéry. Tato svítidla jsou považována na mezinárodní úrovni za ikony současného designu. Používají inovativní zdroje osvětlení a ekologické kompatibilní materiály.
Artemide - Ripple
Artemide - Mouette
Artemide - Look at me
Artemide - Kardo
Artemide - Goople
Artemide - Silent field
Artemide - Surf
Artemide - Tagora


Delta Light

www.deltalight.cz
Ve společnosti Delta Light – belgickém rodinném podniku – navrhují a vyrábí architektonické osvětlení. Spolupracují s architekty, designéry, dodavateli a investory při integraci osvětlení do jejich projektů. Této činnosti se věnují celosvětově od roku 1989. Pracují na menších i větších rezidencích, hotelech, kancelářích, veřejných budovách, obchodech a restauracích.
Delta Light - Gibbo
Delta Light - Miles led
Delta Light - Soiree
Delta Light - Husk
Delta Light - Metronome
Delta Light - Metronome
Delta Light - Punk C
Delta Light - Super OH
Delta Light - Superloop
Delta Light - Super-OH LED
Delta Light - Super-OH LED


Prandina

www.prandina.it
Prandina je italská společnost, která začala svou činnost navrhováním interiérových svítidel v roce 1982. Od roku 2005 je členem ADI – italská asociace průmyslového designu. Od počátků Prandina uznává tvůrčí design, přesnost, jednoduchost a nadčasové tvary. Díky tomu brzy dosáhla uznání na mezinárodním trhu. Pro společnost je typická ruční práce se sklem, avšak v poslední době vyvíjí produkty i s jinými materiály.
Prandina - Bloom
Prandina - Bloom
Prandina - Gong
Prandina - Chan
Prandina - Chan
Prandina - Landing
Prandina - Note
Prandina - Teodora


Miniforms

www.miniforms.com
Italský výrobce nábytku s osobitým stylem. Výrobce designového nábytku a doplňků Miniforms vznikl v Itálii na začátku roku 1970 jako odnož INVITA, výrobce stolů a bytových doplňků. Navrhují designové kousky s výraznými avantgardními barvami a čistými liniemi. Jejich jedinečné, výrazné produkty jsou v interiéru nepřehlédnutelné.
Miniforms - Dent
Miniforms - Kiki
Miniforms - Slope
Miniforms - Tora


Vistosi

www.vistosi.com
Italská společnost soustředící se na výrobu designových skleněných svítidel. Ručně foukané sklo ve spojitosti s opracováním těmi nejmodernějšími stroji přináší novou dimenzi osvětlení. Kladou důraz na detail a inovace. Vynikající kvalita a vytříbený design od předních designérů.
Vistosi - Bot
Vistosi - Baco
Vistosi - Jube
Vistosi - Aria
Vistosi - Aria
Vistosi - Essence
Vistosi - Essence
Vistosi - Ecos
Vistosi - Kira